LITEX  /  HURTOWNIA BUDOWLANA  /  TRANSPORT CIĘŻAROWY  ul. Wesoła 21A, Rędziny k/Częstochowy tel.: (34) 327 94 92  tel. kom.: 602 490 945

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 8:00-17:00
Sob 8:00-13:00

O FIRMIE

„LITEX” – hurtownia budowlana, działamy na rynku lokalnym od 2004 roku, zaopatrując Państwa w materiały budowlane, drewnopochodne, wykończeniowe najlepszych firm polskich i zagranicznych.

Krzysztof Litwin / właściciel

Zaopatrujemy budowy oraz klientów indywidualnych tylko w najwyższej jakości, uznane i cenione materiały budowlane, materiały drewnopochodne i wykończeniowe na terenie Częstochowy i okolic.

Dzięki nowoczesnej bazie magazynowej i transportowej realizujemy dostawy natychmiast po złożeniu przez Państwa zamówienia, dzięki czemu pragniemy być postrzegani przez naszych Klientów jako solidny i godny zaufania partner.

Korzystne upusty, promocje sprawią, że koszty związane z budową, remontem domu czy mieszkania będą niższe niż u konkurencji.

Nasi pracownicy wyjaśnią wszystkie Państwa wątpliwości związane z nowoczesnym budownictwem oraz zastosowaniem materiałów jakie znajdziecie w naszym składzie. Zróżnicowane potrzeby i oczekiwania naszych klientów realizujemy dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z nich, co sprawia że stale budujemy naszą przewagę konkurencyjną na rynku.

Staramy się stale poszerzać naszą ofertę, reagując na potrzeby i oczekiwania rynku i klientów.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, a także zaowocuje korzystną współpracą dla obu stron.

Zakres działalności

HURTOWNIA BUDOWLANA

„LITEX” – skład budowlany, działamy na rynku lokalnym od 2004 roku, zaopatrując Państwa w materiały budowlane, drewnopochodne, wykończeniowe najlepszych firm polskich i zagranicznych.

PŁYTY OSB, SKLEJKA, PŁYTY WIÓROWE

Oferujemy szeroki wybór płyt OSB, sklejki i płyt wiórowych w różnych rozmiarach i atrakcyjnych cenach!

TRANSPORT CIĘŻAROWY, HDS

Świadczymy usługi transportowe krajowe i zagraniczne, posiadając bazę w Rędzinach k/Częstochowy. Możliwy jest również załadunek oraz rozładunek towarów, dzięki wykorzystaniu samochodów ciężarowych z HDS.

Zamów materiały i transport już dziś! Zapraszamy do współpracy.